Dantų netekimui yra daug priežasčių, tačiau efektyviausias būdas juos susigrąžinti vienas: tai saugus ir beskausmis implantacijos metodas. Nors implantacija seniai ne naujovė Lietuvoje ir šypsenas kasmet grąžina tūkstančiams žmonių, ruošiantis šiai procedūrai daugelį kamuoja nerimastingi klausimai. Opiausias iš jų – ar implantai tikrai prigis?


17

Itin aukšti prigijimo rodikliai

Jeigu praradote bent vieną dantį ir norite apsisaugoti nuo nemalonių padarinių sveikatai, vienintelis efektyvus dantų atkūrimo metodas – implantacija. Tai gana paprasta procedūra, gijimo laikotarpis po jos nesudėtingas, o pacientas jau kitą dieną gali grįžti į įprastą kasdienybę. Implantas – iš patvarių medžiagų pagamintas, nedidelis bet galingas varžtelis, atstojantis danties šaknį, procedūros metu greitai ir be skausmo įsriegiamas į žandikaulio kaulą. Atlikus dantų atkūrimą, pacientai pamiršta, jog burnoje turi implantus ir džiaugiasi visaverčiu gyvenimu bei plačia šypsena.

T. Andziulio klinikoje naudojami šveicariški dantų implantai pasižymi aukštu biosuderinamumu. Tai – savybė, kuri lemia puikų medžiagos pritaikomumą. Toks implantas burnos ertmėje nesukelia nepageidaujamų reakcijų net alergiškiems pacientams. Klinikoje naudojami implantai yra ne tik ilgaamžiai, bet ir itin natūralūs, nekeliantys jokio diskomforto. „Pats implantas yra labai svarbus faktorius, nuo kurio priklauso gydymo eiga bei prigijimo tikimybė, todėl naudojame visame pasaulyje įvertintus implantus, kurių prigijimo rodiklis siekia 99 proc. Į žandikaulio kaulą įsriegiamas implantas yra natūralios danties šaknies pakaitalas, kuris leidžia pilnai atkurti kramtymo funkciją ir estetiką“, - apie implantų subtilybes pasakoja gydytojas odontologas-implantuojantis gydytojas Tomas Andziulis.

Specialistas įspėja: kaip implantai prigis, priklauso ir nuo pacientų. Štai keli gydytojo patarimai, kurie padės dar tvirčiau užtikrinti gydymo sėkmę:

pirma7
  • Klausykite nurodymų. Po dantų atkūrimo gydytojas informuos Jus apie dantų ir burnos priežiūros taisykles bei paskirs reikalingus medikamentus. Atidžiai laikykitės šių nurodymų: tai sutrumpins sveikimo laikotarpį, leis išvengti komplikacijų ir Jūsų organizmas atsistatys greičiau.
  • Venkite žalingų įpročių. Rūkymas, gausus alkoholio vartojimas niekada nėra gera mintis... Ypač – atlikus dantų implantaciją. Pirmosiomis savaitėmis po operacijos rekomenduojama atsisakyti šių įpročių, mat jie gali paskatinti kraujavimą ir net implanto atmetimo riziką.
  • Rūpinkitės higiena. Netinkama burnos priežiūra gali sukelti periimplantitą. Tai infekcinis susirgimas, kuris išsivysto dėl prastos dantų higienos po implantacijos. Bakterijos susidaro ant implanto ir užkrečia dantenas, o tai gali sukelti žandikaulio kaulo nykimą ir implanto atmetimą. Būtent dėl to daug dėmesio skirkite dantų priežiūrai, visada naudokite tarpdančių siūlą bei šepetėlį, burnos irigatorių ir kitas gydytojo rekomenduojamas priežiūros priemones.

Jeigu ir Jūs norite susigrąžinti šypseną, kreipkitės į T. Andziulio klinikoje dirbančius profesionalus tel. +370 607 06275, www.andziulioklinika.lt.

Registracija internetu Kontaktai