Dantų implantacija – tai viena populiariausių ir ilgaamžiškiausių odontologinių procedūrų, atliekamų netekus vieno, kelių arba netgi visų dantų. Gydymo pradžioje, o kartais ir tolimesniuose etapuose pacientams kyla abejonių, ar implantai saugiai prigis, ar nepasireikš jokios alerginės reakcijos ir pan. Siekdami sumažinti baimę bei neužtikrintumo jausmą, dalinamės naudinga informacija apie šio dantų protezavimo būdo patikimumą.

antras

Statistiniai duomenys rodo, kad net 95 proc. žmonių, išbandžiusių dantų implantaciją, džiaugiasi savo naująja šypsena, o 98 proc. rekomenduotų šią procedūrą kitiems. Taip yra todėl, kad implantai, pagaminti iš titano ir cirkonio, nekelia jokio pavojaus organizmui ir yra visiškai saugūs. Kadangi šie antialerginiai metalai pasižymi unikaliomis savybėmis, implantai sėkmingai prigyja prie žandikaulio, nesukelia gynybinės imuniteto reakcijos ir yra biologiškai suderinami.

Siekiant turėti kuo geresnę patirtį, svarbu skirti laiko ir pasirinkti profesionalų gydytoją odontologą, kuris naudoja kokybiškas medžiagas, skiria pakankamai laiko paciento sveikatos būklės ištyrimui bei rekomendacijoms, kaip prižiūrėti implantuotus dantis. Tai užkerta kelią vainikėlio, atramos, implantų lūžiams ar neprigijimui, kuriam įtakos turi tam tikros ligos. Be to, restauracijos taisymas bei modifikavimas reiškia papildomas išlaidas ir stresą, dėl ko mažėja paciento pasitikėjimas šiuo dantų atkūrimo būdu.

Praktika rodo, kad dantų implantacija yra saugus ir patikimas dantų atkūrimo metodas, kuris padeda sukurti svajonių šypseną bei pilnai sugrąžinti kramtymo funkciją. Norint pasiekti tokį rezultatą, svarbu pasirinkti profesionalų specialistą, kuris pilnai pasirūpins Jumis. Tai galite rasti mūsų „T. Andziulio odontologijos klinikoje“. Jeigu išgyvenate bedantystę, kviečiame užsiregistruoti pirminei konsultacijai, kurios metu įvertinsime bendrą Jūsų burnos ertmės sveikatos būklę ir atsakysime į visus rūpimus klausimus. Laukiame Jūsų!

Registracija internetu Kontaktai