Daugelio ar visų dantų praradimas sukelia daug nepatogumų ir labai pablogina gyvenimo kokybę. Dar ne taip seniai vienintelis bedantystės sprendimo būdas buvo išimami protezai. Turėti išimamus dantų protezus, be abejo, geriau, nei būti be dantų.

isore2

Tuo labiau, kai šiais laikais, pasitelkus šiuolaikines dantų protezavimo technologijas, galima pagaminti kokybiškas, dailias, lengvas, patogias ir prie dantenų pakankamai sandariai priglundančias dantų plokšteles. Tačiau, nepaisant patobulėjusios išvaizdos, išimami dantų protezai sukelia nemažai diskomforto ir papildomų rūpesčių. Jie atkuria tik apie 30 proc. kramtymo funkcijos, yra mažiau patvarūs, todėl ribojamas maisto pasirinkimas, valgant, kalbant ar juokiantis neapleidžia įtampa ir baimė, kad jie neiškristų. Negana to, nakčiai protezus reikia išsiimti, išvalyti ir pamerkti į vandenį arba specialų skystį, kas sukelia didelių nepatogumų nakvojant ne namuose.

Svajojantiems apie patikimus, stabilius ir ilagaamžius dantis, „Andziulio odontologijos klinikos“ specialistai siūlo profesionalų bedantystės gydymą atkuriant dantis ant implantų fiksuojamais protezais. Šis pasirinkimas pateisina su kaupu – jis ne tik užtikrina puikų dantų vaizdą, bet ir visiškai atkuria natūralių dantų atliekamas funkcijas. Ant implantų fiksuotais dantų protezais kramtymo efektyvumas atkuriamas 100 proc., užkertamas kelias žandikaulio kaulo nykimui ir užtikrinamas maksimalus komfortas. Pacientai, pasirinkę šį dantų atkūrimo metodą, teigia, kad su naujais dantimis jaučiasi taip kaip su savais.

vidus3

„Andziulio odontologijos klinikoje“ siūlomi įvairūs dantų atkūrimo ant implantų fiksuojamais protezais metodai, todėl, atsižvelgdami į paciento burnos būklę, poreikius ir finansines galimybes, galėsime pasiūlyti kiekvienam labiausiai tinkantį sprendimą.

Siekiantys išvengti išimamų protezų keliamų nepatogumų, tačiau nenorintys didelių išlaidų, gali rinktis dantų atkūrimą naudojant lokatorinę sistemą. Tokiais atvejais, apatiniame žandikaulyje, smakro srityje, kur visada yra kaulo, įsriegiami du implantai, o ant jų lokatorių pagalba fiksuojamas išimamas protezas. Pritvirtintas protezas atrodo labai estetiškai – jis yra stabilus ir tvirtas, todėl kalbėti ir valgyti galėsite nesibaimindami, kad jis iškris.

Norintiems nuolatinių, neišimamų protezų, siūloma „All-on-4“ (visi ant keturių) dantų protezavimo technologija. Pažangiausia šiuo metu laikoma bedantystės gydymo metodika suteikia galimybę turėti stabilius, neišimamus dantis, į vieną žandikaulį įsriegus 4 implantus. To paties vizito metu ant jų tvirtinami laikini, natūraliai atrodantys dantys, kurie, implantams prigijus, pakeičiami nuolatiniais.

Fiksuotas neišimamas protezas, priklausomai nuo paciento anatomijos, gali būti tvirtinamas ir ant 6, kartais – ant 8 implantų. Iš karto po implantacijos gali būti dedamas laikinas protezas, kuris vėliau pakeičiamas nuolatiniu. Taikant šį bedantystės gydymo metodą užtikrinamas maksimalus kramtymo efektyvumas ir estetika, nes protezas natūralius dantis imituoja ypatingai tiksliai.

Ilgametę patirtį turintys „Andziulio odontologijos klinikos“ specialistai netekus dantų ragina nedvejoti ir kuo skubiau kreiptis į gydytoją odontologą dėl jo atkūrimo. Sparčiai tobulėjanti odontologija gali pasiūlyti efektyvius bedantystės gydymo būdus, užtikrinančius geresnį išimamų protezų funkcionavimą arba suteikiančius galimybę turėti tvirtus ir ilgaamžius neišimamus dantis.

Registracija internetu Kontaktai