Tikriausiai nerasime senjoro, kuris metams bėgant nebūtų praradęs vieno, kelių dantų ar net visų dantų. Gera žinia, kad tobulėjant medicinos technologijoms, siūlomi šiuolaikiški, įvairaus amžiaus pacientams taikomi efektyvūs dantų atkūrimo metodai, sugrąžinantys gyvenimo džiaugsmą ir pasitikėjimą savimi.

048 copy2

Dantų implantavimas – tai efektyvus šiuolaikinis dantų atkūrimo metodas, užtikrinantis natūralią dantų išvaizdą, pilnai atstatantis kramtymo funkciją ir neleidžiantis tirpti žandikaulio kaului. Dantų implantai ženkliai pagerina ir psichologinę savijautą, leidžia vėl džiaugtis pilnaverčiu gyvenimu.

Daugumos ar visų dantų netekusiems žmonėms, kaip alternatyva išimamiems protezams siūlomas protezavimas ant implantų. Šis metodas užtikrina protezo stabilumą, visišką kramtymo funkcijos atkūrimą ir komfortą pacientui.

Priklausomai nuo paciento burnos būklės, jo poreikių ir finansinių galimybių, siūlomi įvairūs protezavimo ant implantų variantai. Paprasčiausias ir mažiausiai kainuojantis sprendimas, kai išimamo protezo fiksacijai įstriegiami du implantai. Jų pakanka tam, kad nereikėtų jaudintis dėl nestabilaus dantų protezo, galėtumėte pilnavertiškai bendrauti, valgyti mėgstamą maistą. Pasak T. Andziulio klinikos gydytojų, esant didelei kaulo atrofijai, šią procedūrą gali kompensuoti Valstybinė ligonių kasa.

IMG 739

Gyd. odontologas T. Andziulis

Dar didesniam protezo stabilumui naudojama pažangiausia šiuo metu „visi ant 4“ gydymo metodika. Šiuo atveju vieno žandikaulio protezas tvirtinamas ant keturių implantų, įsriegiamų į tą paciento žandikaulio vietą, kurioje yra didžiausias kaulo kiekis. Taikant šią inovatyvią technologiją, dažniausiai neprireikia kaulo priauginimo ar sinuso pakėlimo procedūrų. Ant keturių implantų fiksuojamas dantų protezas nejuda kramtant, kalbant ar juokiantis, nereikia nuolat galvoti apie tai, kad jis gali iškristi. Protezavimas šiuo metodu 100 proc. atkuria kramtymo funkciją ir užtikrina žandikaulio kaulo stimuliaciją, taip išvengiant jo nykimo. Svarbus šios technologijos privalumas yra ir tai, kad iš karto įsriegus implantus, galima pritvirtinti patogius laikinus dantis. Maždaug po 4-6 mėnesių, mplantams prigijus ir įsitvirtinus kaule, laikini dantys pakeičiami nuolatiniais. Dėl gydymo paprastumo šis dantų atkūrimo metodas tinkamas bet kokio, tame tarpe ir garbaus amžiaus pacientams.

T. Andziulio klinikos specialistai sako, kad dantų atkūrimas implantais arba ant implantų fiksuojamais protezais – ilgalaikis sprendimas. Daugelis gamintojų savo implantams suteikia viso gyvenimo garantiją. Patyrę gydytojai užtikrina senjorus, kad dantų implantacijos neverta baimintis. Pasak jų, daugelis pacientų, kuriems buvo atlikta implantacija, stebisi, kodėl anksčiau nesiryžo šiai procedūrai, taip stipriai pakeitusiai jų gyvenimo kokybę.

Nuo momentinės ir tradicinės dantų implantacijos iki kelių ar visų dantų atkūrimo procedūros – T. Andziulio odontologijos klinikos specialistai, atsižvelgę į Jūsų burnos ir dantų būklę bei aptarę Jūsų lūkesčius ir finansines galimybes, visada suras geriausią sprendimą, kad ir kokio amžiaus bebūtumėte. Laukiame Jūsų!

Registracija internetu Kontaktai