„Andziulio odontologijos klinikos“ specialistai pastebi, kad netekus danties, dažnai dvejojama ir delsiama atlikti dantų implantaciją. Dauguma žmonių mano, kad vieno ar kelių dantų praradimas – nedidelė problema. Bet tai – netiesa.

isore5

Net ir vieno danties praradimas, laikui bėgant, gali sukelti nemalonių sveikatos sutrikimų. Pavyzdžiui, netekus danties ima krypti šalia esantys dantys, nykti žandikaulio kaulas, dėl to gali keistis veido bruožai. Be to, prasčiau sukramtomas maistas gali nulemti virškinimo sutrikimus. Galiausiai, dantų trūkumas kelia grėsmę aiškiam garsų tarimui, o nusprendus implantaciją atidėti, gali tekti priauginti kaulą. Taigi, pasak specialistų, dvejoti ir laukti, kol vieną problemą pakeis visa eilė kitų nemalonumų, tikrai neverta. Atkūrus dantis implantais, pagerės gyvenimo kokybė ir sugrįš pasitikėjimas savimi!

Atkūrus dantis implantais, galėsite laisvai šypsotis ir juoktis

Žmonės, kuriems trūksta dantų, nepasitiki savimi, o kai šypsosi prisidengia burną. Dantų implantai išlaisvins Jūsų šypseną – galėsite šypsotis ir juoktis nevaržomai. Tyrimų duomenimis, dažnai besišypsantys žmonės atrodo simpatiškesni ir patikimesni, o tai gali padidinti jų socialines, profesines galimybes ir turėti didelės įtakos gyvenimo kokybei. Be to, jau seniai įrodyta, kad nuoširdus juokas teikia daug naudos sveikatai. Juokiantis kraujyje sumažėja streso hormonų, smegenyse sustiprinama neuromediatorių laimės ir džiaugsmo hormonų sintezė. Juokiantis pagilėja kvėpavimas, todėl pagerėja visų organų ir audinių aprūpinimas deguonimi. Aktyviau skiriasi antikūnai, naikinantys ligas sukeliančias bakterijas.

03

Dantų implantai padeda išvengti šveplavimo

Mūsų dantys atlieka svarbų vaidmenį tariant garsus, tad jų trūkumas gali nulemti kalbos sutrikimus ir šveplavimą. Dantų implantai funkcionuoja kaip natūralūs dantys ir atkuria kalbos funkcijas, todėl jų dėka vėl galėsite kalbėti aiškiai ir užtikrintai.

Su implantais vėl galėsite mėgautis mėgstamu maistu

Kai neturite dalies dantų ar nešiojate dantų protezus, tikėtina, kad vengiate kietų maisto produktų. Dantų implantai sugrąžina pilnavertę kramtymo funkciją, todėl vėl galėsite be rūpesčių mėgautis mėgstamu maistu.

Norite džiaugtis žymiai geresne gyvenimo kokybe? Tuomet nedelskite ir registruokitės pas patyrusius „Andziulio odontologijos klinikos“ specialistus, kurie greitai ir kokybiškai atkurs trūkstamus dantis, sugrąžins plačią šypseną ir pasitikėjimą savimi!

Registracija internetu Kontaktai