Švenčių metas neatsiejamas nuo dovanų. Tačiau, besirūpindami, kaip nustebinti artimuosius, draugus, kolegas, verslo partnerius, save ir savo svajones dažniausiai pamirštame. Tad kodėl gi šiemet nepagalvojus ir apie dovaną sau? Artėjant gražiausioms metų šventėms padovanokite sau spindinčią svajonių šypseną!

16

T. Andziulio odontologijos klinikos specialistų teigimu, dauguma pacientų po dantų atkūrimo tvirtina, kad tai geriausia, ką jie galėjo dėl savęs padaryti. Žmonės nuoširdžiai džiaugiasi ne tik estetiniu vaizdu, bet ir didesniu pasitikėjimu savimi bei ženkliai pagerėjusia gyvenimo kokybe. Turėdami natūraliai atrodančius tvirtus dantis, jie gali mėgautis pilnaverčiu gyvenimu: plačiai šypsotis, nevaržomai bendrauti, valgyti mėgstamą maistą, užsiimti mėgstama veikla. Remiantis apklausų duomenimis, dantų atkūrimas – tai dovana, kurią tikrai verta sau pasidovanoti.

Pasak T. Andziulio klinikos odontologų, nemažai žmonių vis dar klaidingai galvoja, kad dantų atkūrimas impantais yra ilgas ir sudėtingas procesas, todėl jį vis atidėlioja. Šiuolaikiniai gydymo metodai leidžia dantis atkurti daug greičiau – taikant momentinę implantaciją, dantų implantas gali būti sriegiamas į ką tik pašalinto danties vietą.  Vieno vizito metu pašalinamas sugedęs dantis, į jo šaknies vietą sriegiamas implantas, dirbtinė šaknis, ir ant jo iš karto tvirtinamas naujas, laikinas dantis, kuris, vėliau pakeičiamas nuolatiniu.

vidus2

Laikinas dantis ne tik atrodo labai estetiškai bei natūraliai, bet ir pilnavertiškai atlieka kramtymo funkciją. Šio metodo dėka nereikia laukti, kol užgis pašalinto danties šaknies vieta ir prigis implantas, kad ant jo uždėti naują dantį. Danties atkūrimo procesas vienmomentės implantacijos dėka ženkliai sutrumpėja. Gydytojai taip pat primena, kad tinkamai prižiūrimi implantai, gali tarnauti visą gyvenimą, todėl dantų atkūrimą implantais galima vertinti kaip ilgalaikę investiciją.

Taigi, artėjančių Kalėdų proga nepamirškite idealios dovanos sau! Juk tai laikas pildyti ne tik kitų, bet ir savo svajones!

Registracija internetu Kontaktai