Nieko nenustebinsime pasakydami, kad vieno ar kelių dantų praradimas vyresniame amžiuje dažnam žmogui yra neišvengiama patirtis. Tačiau gydytojų odontologų praktikoje neretai pasitaiko ir tokių atvejų, kuomet su tokia situacija susiduria jauni pacientai. Tokiu atveju šiuolaikinė medicina siūlo išeitį – dantų implantaciją.

3R4A3803

Kadangi jaunas žmogus įprastai yra aktyviai gyvenanti, nuolatos judanti būtybė, dantų dažniausiai netenkama fizinių traumų metu. Tai gali nutikti patekus į motociklo ar automobilio avariją, užsiimant kontaktiniu sportu (nedėvint tam specialiai sukurtų apsaugos priemonių, dengiančių žandikaulį), netikėtai atsitrenkus į aštrų, kietą paviršių ir pan. Patyrus danties traumą, gydytojai ragina nedelsti ir kuo skubiau kreiptis į specialistus, nes, tikėtina, kad dantį dar bus galima išsaugoti. Tačiau nutikus blogiausiam scenarijui, odontologai siūlo efektyviai atkurti prarastą dantį pasitelkiant dantų implantaciją.

Kitas dažnas veiksnys, kodėl jauni žmonės netenka savo dantų – nepakankami burnos higienos įgūdžiai. Netinkamai nuvalytos apnašos, per trumpas dantų valymo laikas ir per reti vizitai pas odontologą turi nemažai įtakos dantenų recesijai ir kitų ligų, galinčių nulemti dantų netekimą, išsivystymui.

T. Andziulio odontologijos klinikos specialistai primena, kad laiku neatkūrus prarastų dantų, gresia ne tik fizinės sveikatos problemos, bet ir blogėja gyvenimo kokybė, mažėja pasitikėjimas savimi. Jeigu netekote dantų, bet vis atidėliojate vizitą pas gydytoją odontologą, kviečiame užsiregistruoti į konsultaciją, kurios metu aptarsime galimas gydymo galimybes, padėsiančias susigrąžinti gyvenimo džiaugsmą ir plačią šypseną.

Registracija internetu Kontaktai