Susidūrus su tam tikromis odontologinėmis problemomis, svarbu nedelsti ir kuo skubiau kreiptis į specialistus. Siekiant turėti stiprius ir gražius dantis, konsultacija yra vienas iš pagrindinių etapų. Toliau seka gydymo plano sudarymas, užtikrinantis prasidėjusios ligos kontrolę ir efektyvų rūpestį pacientu. Patikėkite savo sveikatą profesionalams: pradėję net ir minimaliai negaluoti, ieškokite pagalbos.

19

Diapazonas priežasčių, dėl kurių pacientai kreipiasi į gydytojus odontologus, yra platus – jaučiant stiprų skausmą, patyrus danties traumą ar prireikus estetinių pokyčių. Kad ir kokia problema būtų ištikusi žmogų, pirminė konsultacija yra neišvengiama gydymo dalis. Apžiūros metu gydytojas pirmiausiai išsiaiškina, kas daugiausiai nerimo kelia pacientui, ką norima pakeisti ir kokia svajonių šypsenos vizija. Galiausiai odontologas įvertina bendrą žmogaus burnos ertmės būklę ir kramtymo funkciją, prireikus, atlieka papildomus tyrimus – rentgeno nuotraukas, 3D kompiuterinę tomografiją ir pan.

Įvertinus paciento būklę, pagrindines problemas ir odontologinės sveikatos sutrikimus bei lūkesčius, pradedamas rengti gydymo planas. Pirmiausiai specialistas nurodo, kokios ir pas kokius specialistus bus atliekamos procedūros, suderinamas vizitų skaičius, laikas ir kaina. Tai ypač naudinga tiems, kurie žada pasinaudoti atsiskaitymo dalimis paslauga, kurią siūlo dauguma odontologijos klinikų.

Gydymo plano parengimo trukmė priklauso nuo paciento būklės sudėtingumo – jeigu sutrikimai lengvo pobūdžio, gydymas pristatomas gana greitai. Kitu atveju reikia šiek tiek palaukti, pristatomos kelios gydymo alternatyvos ir galimybės. Dažnai prireikia kelių specialistų pagalbos, todėl tikslus planas yra pateikiamas tik apsilankius pas juos visus. Be to, gydymo eigoje gali atsirasti įvairiausių pasikeitimų, pavyzdžiui, pašalinus sugedusius dantis ar ištikus nenumatytoms kliūtims.

Norėdami turėti gražią ir sveiką šypseną, kreipkitės į profesionalus – „T. Andziulio odontologijos kliniką“. Čia dirbantys specialistai įvertins Jūsų bendrą burnos ertmės būklę, atidžiai išklausys Jūsų lūkesčius ir parengs išsamų gydymo planą. Apsilankymai pas odontologą bus pritaikyti prie Jūsų gyvenimo ritmo, o už paslaugas galėsite atsiskaityti dalimis. Kviečiame registruotis pirminei konsultacijai ir pasitikti svajonių šypseną.

Registracija internetu Kontaktai