Vos prieš kelis dešimtmečius dantų implantų pasirinkimas buvo visai nedidelis. Šiandien, dantų implantaciją pripažinus efektyviausiu dantų atkūrimo metodu, implantus siūlo šimtai gamintojų. Kokios yra implantų rūšys ir kaip išsirinkti išsirinkti tinkamiausius, pataria T. Andziulio klinikos gydytojai odontologai.

IMG 0121

Pasak patyrusių specialistų, renkantis implantus svarbi turėtų būti ne tik kaina, bet ir medžiaga, iš kurios jis pagamintas, implanto paviršius, prigijimo rodikliai (trukmė ir sėkmės procentas), implantavimo metodikos, gamintojo patikimumas bei garantijos ir implantaciją atliksiančio gydytojo asmeninė patirtis bei rekomendacijos.

Daugelis prieš implantacijos procedūrą nerimauja, kad implantas gali neprigyti, kitaip tariant – nesuaugti su kaulu. Šiuolaikiniai dantų implantai gaminami iš biologiškai suderinamų medžiagų, kurias organizmas puikiai priima ir burnoje nesukelia jokių nepageidaujamų reakcijų. Patikimi, daugelį metų gyvuojantys ir pasaulyje pripažinti gamintojai stengiasi nuolat tobulinti savo produktus ir pagaminti kuo labiau su žandikaulio kaulu biologiškai suderinamus implantus, siekdami ne tik užtikrinti kuo mažesnę jų atmetimo riziką, bet ir kuo trumpesnį prigijimo laiką. Jie nuolat atlieka įvairius mokslinius tyrimus, kuria unikalias metodikas, maksimaliai sumažinančias komplikacijų riziką ir užtikrinančias beveik 100 implantų prigijimo procentą. Daugelis ilgus metus gyvuojančių kompanijų savo implantams suteikia viso gyvenimo garantiją.

IMG 0104

Tačiau kasmet atsiranda ir vis naujų gamintojų, turinčių dar labai nedaug duomenų apie procedūrų sėkmę ir jų ilgaamžiškumą. Taip pat neaišku, kaip šiems gamintojams seksis, kiek laiko jie vykdys savo veiklą ir ar prireikus galės įvykdyti garantinius įsipareigojimus.

T. Andziulio odontologijos klinika žengia koja kojon su naujovėmis ir savo pacientams siūlo modernias gydymo metodikas bei itin aukštos kokybės implantus ir protezavimo medžiagas. Klinikoje naudojami implantai „Straumann“ gaminami Šveicarijoje, pasitelkus naujausias technologijas ir ypatingą kokybės kontrolės sistemą. Siūlomi plonesni ir storesni, trumpesni ir ilgesni implantų modeliai, tad kiekvienam pacientui pagal jo žandikaulio kaulo būklę galima parinkti labiausiai tinkančius. Implantai „Straumann“ šiuo metu specialistų pripažįstami vienais geriausiai prigyjančių implantų pasaulyje – jų prigijimo procentas siekia 99-100 proc. Šių implantų patikimumą patvirtina tūkstančiai sėkmingų pacientų patirčių visame pasaulyje bei visam gyvenimui suteikiama garantija, galiojanti net 70 pasaulio šalių. Prireikus, bet kurioje jų, Jums bus suteikta skubi aukščiausios kvalifikacijos gydytojo pagalba.

Gydytojai odontologai pabrėžia, kad nors implanto pasirinkimas labai svarbus, visgi implantacijos sėkmė labai priklauso ir nuo implantuojančio gydytojo profesionalumo, patirties, jo taikomos implanto įsriegimo technikos, o taip pat nuo operuojamos vietos anatomijos, žandikaulio kaulo tankio ir kiekio, bendros paciento sveikatos būklės, burnos higienos, gydytojo rekomendacijų laikymosi prieš ir po operacijos.

T. Andziulio klinikos implantologijos profesionalai laukia Jūsų pasirengę užtikrinti tinkamiausią implantų pasirinkimą ir sėkmingą, komplikacijų nesukelsiančią implantaciją, kurios rezultatais – natūraliu estetiniu vaizdu ir visišku implantuotų dantų funkcijų atkūrimu – galėsite džiaugtis ilgus metus.

Registracija internetu Kontaktai