Jeigu kompleksuojate dėl pageltusių, nuskilusių, nelygių dantų, apsvarstykite galimybę užsidėti estetines dantų laminates. Tai estetinis protezavimo būdas, atkuriantis nusidėvėjusią šypseną. Kada gali prireikti laminačių ir kuo jos išskirtinės?

IMG 9451

Kas yra laminatės?

Dantų laminatės – plonytės porceliano arba presuotos keramikos plokštelės, dedamos estetinio protezavimo metu. Laminatėmis dengiamas priekinis dantų paviršius maskuojant nusidėvėjusius, pažeistus, įskilimų ar nelygumų turinčius dantis.

Laminatės pasitelkiamos tokiais atvejais, kai siekiama pagerinti dantų išvaizdą. Jos neskirtos dantų ėduonies pažeistiems ar didelę traumą patyrusiems dantims. Tai estetinis dantų gražinimo būdas, kuris geriausiai pritaikomas ne tada, kai reikia taisyti didelius pažeidimus, o tada, kai dantų nusidėvėjimas trukdo džiaugtis estetiška šypsena.

Kada jų reikia?

Dantys dėvisi natūraliai, bėgant metams. Laminates verta rinktis, kai dantys yra pakeitę spalvą, nudilę, pažeisti ir nebeatrodo estetiškai. Tai mažai invazyvus dantų atstatymo būdas, puikiai tinkantis šiems netobulumams šalinti. Be to, laminatės puikiai tinka norint pašalinti tarpus tarp dantų, koreguoti dantų formą.

Verta atminti, kad labai pažeistiems, stipriai nuskilusiems dantims laminatės nebūtų geriausias pasirinkimas – tada gydytojas odontologas rekomenduos kitą dantų atstatymo būdą.

Galimybė pasimatuoti šypseną

Daugelis pacientų dvejoja dėl estetinių procedūrų, nes nežino, kaip atrodys galutinis variantas. T. Andziulio odontologijos klinikoje būsimą šypseną galite pasimatuoti dar prieš pradedant gydymą!

Tai reiškia, kad gydytojas odontologas atsižvelgdamas į Jūsų dantų struktūrą ir anatomiją tiksliai sumodeliuoja būsimą šypseną kompiuterio ekrane. Parenkama idealiai prisitaikanti laminačių spalva ir forma.

Visa informacija siunčiama į laboratoriją, kurioje 3D spausdintuvu laboratorijos specialistai atspausdina būsimų restauracijų šabloną, kurį galima įsidėti, pasimatuoti. Pagal pageidavimą, su šiomis laikinomis restauracijomis galima pabūti ir kelias dienas – tokiu būdu tiksliai įsitikinsite, kad pagamintas variantas yra tinkamas.

Kokio rezultato tikėtis?

Laminatės vizualiai pašviesina dantų spalvą, išlygina nelygumus ar įtrūkimus, koreguoja dantų formą. Tai mažai invazyvus dantų atstatymo metodas, garantuojantis greitus ir patikimus rezultatus.

T. Andziulio odontologijos klinikoje ši procedūra atliekama itin kruopščiai ir nuodugniai atsižvelgiant į paciento lūkesčius. Kviečiame apsilankyti konsultacijoje, pamatyti pavyzdžių ir sužinoti daugiau!

Registracija internetu Kontaktai