Harmoninga šypsenos estetika, kuri priklauso nuo dantų formos, spalvos, išsidėstymo, prisideda prie kiekvieno paciento geresnės savijautos. Šiais laikais, prieš atliekant įvairias estetines šypsenos koregavimo procedūras, galima suformuoti būsimą šypsenos vaizdą iš anksto. Kaip tai veikia?

isore 02

Kas tai?

Skaitmeninis šypsenos dizainas (DSD) – estetinės odontologijos atradimas. Tai skaitmeninis būsimo šypsenos vaizdo planavimas kompiuterio ekrane atliekant dantų, dantenų, šypsenos ir veido santykio vertinimą. Ši skaitmeninė priemonė suteikia odontologams ir dantų technikams naujas diagnostikos ir gydymo perspektyvas bei gerokai palengvina darbą.

Lyginant skaitmeninį šypsenos dizainą su tradiciniais gydymo planavimo metodais, gydytojai pastebi, kad tai kur kas veiksmingesnė priemonė planuojant gydymą, parodanti tikslų, precizišką, pagal paciento norus suformuotą būsimą šypseną.

Kaip viskas vyksta?

Pirmiausia, nufotografuojami paciento veido bruožai iš įvairių pusių ir nuimami tikslūs dantų atspaudai. Atsižvelgiant į paciento norus bei atlikus kruopščią dantų apžiūrą, odontologų ir dantų technikų komanda kuria būsimą šypseną. Parenkama ne tik natūrali, bet idealiai veido bruožus atitinkanti dantų forma ir spalva.

vidus 02

Būsimą šypseną galima išbandyti ir panešioti kelias dienas. Tokiu būdu pacientui lengviau įsitikinti, ar pagamintos restauracijos tikrai atitinka lūkesčius. Jeigu laikinos restauracijos patinka, nedelsiant pradedama tikrųjų estetinių restauracijų gamyba.

Realus įgyvendinimas

Norint tinkamai įvertinti šypseną, svarbu ne tik atsižvelgti į estetiką, bet ir į būsimų restauracijų ilgaamžiškumą. Kiekvienas pacientas siekia, kad estetinės odontologinės procedūros būtų investicija visam gyvenimui, T. Andziulio odontologijoje užtikrinsime, kad taip ir nutiktų.

Atliksime nuodugnius tyrimus, atsižvelgsime į Jūsų norus ir suteiksime naudingų patarimų. Kviečiame apsilankyti ir pasimatuoti būsimą šypseną!

Registracija internetu Kontaktai