Statistiniai duomenys rodo, kad tik 20 % žmonių populiacijos gali džiaugtis sveika šypsena, o likusieji susiduria su įvairiausiomis odontologinėmis problemomis. Nors viešojoje erdvėje šiuo metu apstu informacijos apie dantų atkūrimą implantais, pagrindinis gydytojų prioritetas – padėti pacientams išsaugoti kuo didesnę dalį natūralių audinių. Siekiame šviesti visuomenę ir mažinti nežinomybę, todėl šiame straipsnyje dalinamės naudingais patarimais, kodėl svarbu neiti lengviausiu keliu ir gydyti dar esamus dantis.

24

Šiuolaikinės sklaidos priemonės kone kiekviename žingsnyje mums primena, kaip svarbu laikytis asmeninės burnos higienos ir reguliariai lankytis pas odontologą. Tokiu būdu užtikrinsime visapusę dantų sveikatą ir užkirsime kelią tolimesnių ligų atsiradimui. Visgi specialistai pastebi, kad tarp pacientų vis dažniau atsiranda jaunų žmonių, kurių dantys yra stipriai pažeisti. Daugiausiai neigiamos įtakos tam turi profilaktikos trūkumas, netinkami dantų priežiūros įgūdžiai ir vengimas kreiptis pagalbos.

Šiuolaikinė odontologija yra ypač pažengusi ir gydytojų praktika rodo, kad dantų atkūrimas implantais tampa vis populiaresniu pasirinkimu. Tačiau svarbu nepamiršti, kad tai ne vienintelis galimas gydymo būdas, todėl svarbu išnaudoti visas įmanomas galimybes, kad išsaugotumėte savo natūralius dantis. Vienas iš jų – endodontija, kurios metu atliekamas dantų šaknų kanalų valymas ir plombavimas. Tokiu būdu nuo infekcijos apsaugomi aplinkui esantys audiniai, sunaikinami mikroorganizmai, tad dantys gyvuoja ilgesnį laikotarpį.

Susidūrėte su rimtomis odontologinėmis problemomis ir nežinote, ką daryti: gydyti dar esančius dantis ar juos atkurti implantacijos pagalba? Kviečiame užsiregistruoti pirminei konsultacijai „T. Andziulio odontologijos klinikoje“. Čia dirbantys specialistai įvertins Jūsų burnos būklę ir priims patį priimtiniausią sprendimą, siekiant išgauti kuo geresnį rezultatą. Pasimatykime klinikoje!

Registracija internetu Kontaktai