Danties implantaciją daugelis įsivaizduoja kaip ilgą ir ne itin malonią procedūrą. Tačiau, tobulėjant technologijoms, pacientams siūlomi vis pažangesni gydymo būdai, taupantys laiką ir padedantys greičiau pasiekti norimą rezultatą.

tomas

Gyd. odontologas Tomas Andziulis

Vienmomentė implantacija suteikia galimybę implantą įsriegti iš karto po danties pašalinimo operacijos. Naudojant šį metodą, sutrumpėja gydymo laikas, prireikia mažiau chirurginių intervencijų ir vizitų pas specialistą, patiriama mažiau streso bei diskomforto. Šis gydymo būdas padeda išlaikyti natūralų minkštųjų ir kietųjų audinių kontūrą ir pasiekti geresnių estetinių rezultatų. Taikant vienmomentės implantacijos metodą, daugeliu atveju išvengiama ir papildomos sinuso dugno pakėlimo operacijos.

Tačiau T. Andziulio odontologijos klinikos specialistai pabrėžia, kad nėra nei vieno visiems pacientams tinkamo sprendimo. Jų teigimu, nors kai vienmomentė implantacija yra saugi, visuomet siūloma rinktis šį variantą, kiekvienas atvejis yra individualus ir ne visada gydymui galima pritaikyti tuos pačius, net ir pažangiausius, gydymo metodus.

Raunamų dantų pažeidimo priežastys gali būti įvairios, todėl, siekiant užtikrinti implantacijos kokybę ir patvarumą, svarbu atsakingai įvertinti kiekvieno paciento situaciją ir vienmomentę implantaciją atlikti tik tuomet, kad ši procedūra yra saugi. Dėl pūlinių, infekcijų, gilių trauminių danties ir kaulinės sienelės lūžių, sudėtingos šaknų struktūros tiek dantų šalinimo, tiek vienmomentės implantacijos procedūros gali būti sudėtingos, o rezultatai – sunkiai nuspėjami. Per didelė skylė po danties rovimo, pūlinys ir kitos priežastys gali apsunkinti taisyklingą implanto pozicionavimą bei gerą pirminį implanto stabilumą, lemiantį sėkmingą jo prigijimą, nulemti per gilią ar kreivą implanto padėtį. Ilgametę patirtį turinčių klinikos odontologų teigimu, tokiais atvejais neverta rizikuoti ir, sutaupius laiko, turėti ne visai idealiai įsriegtą ar netinkamai prigijusį implantą.

implantacija

Vienmomentė danties implantacija

T. Andziulio odontologijos klinikos profesionalų tikslas atkuriant pašalintus dantis – kokybė ir ilgaam-žiškumas, o tam gali prireikti ilgiau trunkančio gydymo. Kiekvieno paciento situacija klinikoje visuomet vertinama individualiai ir kiekvienu atveju parenkamas tinkamiausias bei patikimiausias gydymo metodas.

Registruokitės į konsultaciją T. Andziulio odontologijos klinikoje ir sužinokite, ar Jūs esate tinkamas kandidatas vienmomentei implantacijai. Klinikos gydytojai odontologai padės Jums rasti geriausius ir patikimiausius sprendimus.

Registracija internetu Kontaktai