Vienas iš pagrindinių aspektų, kodėl lietuviai vengia naudotis odontologijos klinikų paslaugomis – aukštos kainos. Vis daugiau žmonių ieško įvairiausių alternatyvų ir gydymą renkasi užsienio valstybėse, tačiau, norėdami sutaupyti, brangiau sumoka savo sveikatos sąskaita. Šiame straipsnyje dalinamės naudinga informacija, kodėl nereikėtų susigundyti per daug žemomis kainomis ir patikėti savo šypseną profesionalams.

69

Praktika rodo, kad pacientai, veikiami klaidingos reklamos, pasiduoda jos įtakai ir visam laikui pažeidžia savo natūralius dantis, kuriems dažniausiai nereikia tokių drastiškų korekcijų. Taip nutinka norint turėti visame pasaulyje vis labiau populiarėjančią „holivudinę šypseną“, kai sveiki dantys nudilinami ir ant jų uždedamas visas keramikos vainikėlių tiltas. Nors iš pažiūros dantys atrodo gražiai, tačiau susiformavus infekcijai, reikia viską nuimti ir gaminti iš naujo. Turint didžiąją dalį sveikų dantų, dažnai juos bandoma išsaugoti, taikant estetinį plombavimą, kuris išsaugo natūralių dantų struktūrą.

Didžiausia problema – procedūras atliekančių gydytojų kompetencijos stoka. Todėl prieš kreipiantis į specialistą užsienyje, svarbu pasidomėti, ar šis yra kvalifikuotas, turi atitinkamas licencijas ir naudoja sterilias medžiagas. To nepadarius ir pasitikint aklai, susiduriama su labai rimtomis pasekmėmis, pavyzdžiui: atsiklijuoja laminatė, nukrenta vainikėlis ar prasideda dideli skausmai. Lietuvoje dirbantys odontologai vengia gydyti kitose klinikose pradėtus darbus, dažnai net neturi tam reikalingų priemonių. Tokiu atveju tenka vykti į tą šalį, kurioje buvo atlikta procedūra, arba perprotezuoti ar netgi šalinti dantis.

Galiausiai rezultatas būna toks, kad žmogus ne tik sumoka savo sveikatos sąskaita, bet ir išleidžia dar daugiau pinigų, bandydamas atkurti pažeistus dantis. Taip pat tam tikrų procedūrų (pvz., kaulo augmentacijos) galutinė kaina būna aiški tik gyvos konsultacijos metu, gydymo eigoje galinti kisti. Todėl dažnai suma nebūna tokia maža, kaip buvo skelbiama įvairiose reklamose.

Sveikata – mūsų pats didžiausias turtas, kuriuo reikia rūpintis ir negailėti investicijų. Pasikliaudami gražiai pateikta reklama ir mažomis kainomis galime stipriai pasigailėti. Todėl rekomenduojame savo dantų priežiūrą patikėti profesionalams, kurie pasirūpins ilgaamže Jūsų šypsena. „T. Andziulio odontologijos klinikoje“ dirbantys specialistai visada pasiruošę padėti – patikėkite savo šypseną mums ir užsiregistruokite pirminei konsultacijai.

Registracija internetu Kontaktai