Ortodontinės bėdos – kreivi dantys, netaisyklingas dantų sąkandis – neabejotinai yra rimtas iššūkis šypsenos bei veido harmonijai ir estetikai. Deja, ignoruojant šią problemą, kyla ne tik estetikos, bet ir sveikatos sutrikimų. T. Andziulio klinikos komanda pasakoja apie tai, kas gresia nesiimant ortodontinio gydymo ir ko imtis siekiant užkirsti kelią šiems nemalonumams.

antra2

Netinkami mitybos įpročiai

Iššūkiai, gresiantys negydant netaisyklingos dantų padėties:

  1. Suprastėjusi kramtymo funkcija. Dėl netaisyklingo sąkandžio, žymiai greičiau dyla dantys.Tampa sunku gerai sukramtyti maistą, tenka atsisakyti kietų maisto produktų.
  2. Žandikaulio sąnario skausmai. Kita opi problema, kamuojanti netaisyklingą sąkandį turinčius asmenis, yra lėtinio pobūdžio skausmai, juntami žandikaulio, kaklo, o kartais ir visos galvos srityje.
  3. Sutrikusi kalba. Ypač neteisingas sąkandis turi daug reikšmės kalbėsenai – sunkiau tarti žodžius, sutrinka artikuliacija, todėl atsiranda rimtų psichologinių kompleksų, dėl kurių vengiama viešai kalbėti, nukenčia socialinis gyvenimas.
  4. Kvėpavimo sutrikimai. Knarkimas ar miego apnėjos atsiradimas taip pat gali būti viena iš netaisyklingo sąkandžio sukeltų problemų. Nekokybiškas miegas didina dirglumą, nes trūksta poilsio, atsiranda įtampa, stresas, kyla emocinių sunkumų.
  5. Veido profilio pakitimai. Sąkandis ne tik lemia žandikaulio sąnario būklę, tačiau tiesiogiai atsiliepia ir išvaizdai. Veidas gali atrodyti nenatūraliai išgaubtas arba įgaubtas, o atsiradus lėtiniams skausmams, vengiama išsižioti, silpsta veido raumenys ir atsiranda raukšlės.
antra2

Nematomos dantų tiesinimo kapos

Siūlomas efektyvus gydymas

Kviečiame neatidėlioti ir kartu išspręsti ortodontines problemas! Andziulio klinikoje siūlome gydymą nematomomis dantų tiesinimo kapomis. Jos kiekvienam pacientui pritaikomos individualiai pagal poreikius ir nesukelia papildomo diskomforto nešiojant: yra ne tik patogios, bet ir nepastebimos. Be to, skaidrios dantų kapos yra gaminamos iš polimero, nesukeliančio alergijų, todėl tiks net jautriausiems pacientams. Šis gydymas taip pat trunka trumpiau nei tradiciniais metaliniais breketais, o priežiūra – taip pat paprasta, nes kapos lengvai išimamos.

Negydomos ortodontinės bėdos komplikuojasi, todėl nelaukite ir apsilankykite profesionalioje konsultacijoje Andziulio klinikoje. Pasiūlysime efektyviausią gydymo sprendimą ir sudarysime detalų gydymo planą!

 

 

Registracija internetu Kontaktai