Terapinis dantų gydymas

Nelaukite, kol dantų skausmas taps nuolatiniu palydovu. Pasirūpinsime Jūsų komfortu ir drauge rasime geriausią gydymo sprendimą.

Skaityti daugiau

Burnos higiena

Burnos sveikata yra neatsiejama mūsų sveikatos dalis. Jau nuo pirmųjų gyvenimo dienų reikia rūpintis burnos sveikata ir ugdyti higienos įgūdžius. Tačiau tik dantų šepetėlio čia neužteks.

Skaityti daugiau

Dantų balinimas

Pasitikėjimas. Aukštai iškelta galva. Plačiai atvertos galimybių durys. Štai ką gali spindinti šypsena. Svajojate apie tai, bet nedrįstate? Mes Jums padėsime!

Skaityti daugiau

Dantų implantacija

Kas daro žmogų laimingą? Galbūt laimę galima... implantuoti? Kartais mažas gabalėlis titano gali atgaivinti šypseną ir sustiprinti pasitikėjimą savimi. Būtent tai gali suteikti dantų implantų technologija.

Skaityti daugiau

Protezavimas

Dantų protezai – itin efektyvi priemonė, norintiems atkurti prarastus dantis. Pagal nuimtus dantų atspaudus, dantų technikai laboratorijoje gamina tvirtus ir estetiškus dantų vainikėlius. Tai – itin pastebimas šypsenos komponentas, todėl rinkitės atsakingai.

Skaityti daugiau

Dantų laminatės

Kasdien kompleksuojate dėl dantų spalvos ir formos, tačiau ieškote mažiau invazyvaus dantų gražinimo būdo? Jums patiks dantų laminatės (dar vadinamos venyrais). Tai – plonytės, tačiau labai efektyvios porceliano arba presuotos keramikos plokštelės. Laminatėmis dengiamas priekinis danties paviršius. Rezultatai pacientų nenuvilia: ilgus metus galėsite džiaugtis lygia ir balta šypsena.

Skaityti daugiau

Ortodontinis gydymas

Ne veltui sakoma: sutinka pagal rūbą, išlydi pagal protą. Sveika ir atvira šypsena yra puiki vizitinė kortelė ir pasitikėjimo savimi simbolis. Deja, kreivi, netaisyklingai išdygę dantys, sąkandžio problemos tampa kliūtimi šypsotis be kompleksų. Yra ir gerų žinių. Inovatyvios technologijos leidžia ištaisyti sąkandžio trūkumus ortodontinio gydymo dėka.

Skaityti daugiau

Nematomos tiesinimo kapos

Prakalbus apie dantų tiesinimą, daugeliui į galvą pirmiausia šauna breketai. Tačiau tai – tikrai ne vienintelė išeitis. Jei svarstote apie lygią šypseną, tačiau nuo dantų tiesinimo atbaido estetinis diskomfortas, turime alternatyvą. Pristatome Jums inovaciją: Airnivol dantų kapas! Jos visiškai nepastebimos, itin plonos, lengvos it oras.

Skaityti daugiau

Endodontinis gydymas

Jeigu dantų ėduonis negydomas, emalyje prasidėję pažeidimai persikelia į gilesnius sluoksnius. Jei uždegimas jau apėmė šaknies kanalus, plombos jau neužteks. Tačiau net ir tokiu atveju galime Jums padėti! Jūsų sveikata pasirūpins gydytojas endodontas.

Skaityti daugiau

Periodontologinis dantų gydymas

Gyvenimas be skausmo su natūralia šypsena - kiekvieno svajonė. Deja, kartais pamirštame, kad svarbu rūpintis ne tik dantimi, bet ir jį supančiais audiniais. Periodontas yra danties atraminių struktūrų (dantenų, raiščių, kaulo, danties šaknies cemento) visuma. Periodonto ligos, anot medikų – viena dažniausių dantų praradimo priežasčių.

Skaityti daugiau

Dantų griežimo ir dilimo profilaktika, gydymas

Stresas, įtampa, neigiamos emocijos vis dažnesni šiuolaikybės palydovai, būdingi tiek suaugusiems, tiek vaikams. Dienos nerimas mus aplanko ir naktį. Nors patys to nejaučiame, organizmas net miegant ieško būdų, kaip išlieti įtampą. Būtent taip neretai pasireiškia bruksizmas – griežimas dantimis.

Skaityti daugiau

Burnos Chirurgija

Nors natūralumas - mūsų prioritetas, jį ne visada pavyksta išsaugoti. Patyrus traumą, netaisyklingai dygstant dantims ar negrįžtamai juos pažeidus, laukia dantų šalinimo procedūra. Ši ir kitos burnos chirurgijos procedūros daugeliui kelią nerimą ir tai natūralu. Tačiau turime gerų žinių - technologijos juda į priekį, tad net chirurginės procedūros šiandien atliekamos nesukeliant skausmo.

Skaityti daugiau

Estetinis plombavimas

Kiekvienas vertiname natūralumą. Jis mus daro išskirtiniais. Jeigu trokštate padailinti šypseną ir išsaugoti autentiškumą, siūlome estetinį plombavimą. Šis metodas leidžia atkurti dantį sudarančius sluoksnius, todėl garantuojame natūralų estetinį vaizdą.

Skaityti daugiau

Vaikų odontologija

Tą patį veiksmą galime atlikti tūkstančius sykių, tačiau atmintyje ryškiausią įspaudą palieka pirmasis kartas. Tai labai svarbu vaikams, todėl pirmoji pažintis su dantų gydytoju – ypač jautri akimirka. Malonus bendravimas pašalins mažyliui baimės jausmą, skatins pasitikėjimą ir suteiks vaikui ramybės pojūtį per būsimus vizitus.

Skaityti daugiau

Tyrimai ir diagnostika

Tiksli diagnostika – nepamainoma gydymo sėkmei užtikrinti. Būtent dėl to T. Andziulio klinikoje naudojamas naujausios kartos 3D kompiuterinis tomografas.

Skaityti daugiau