Bedantystės gydymas – daugumo ar visų dantų atkūrimas ant implantų tvirtinamais protezais. Šis dantų atkūrimo būdas leidžia sukurti natūralios šypsenos efektą ir visą gyvenimą išliekantį rezultatą.

Daugelio ar visų dantų netekimas kiekvienam žmogui sukelia daug nepatogumų. Dantų praradimas sudarko ne tik estetinį vaizdą – jis neigimai paveikia kramtymo bei virškinimo funkcijas, apsunkina kalbėjimą.

034

Tačiau, šiuolaikinė odontologija gali pasiūlyti ne vieną dantų atkūrimo būdą. „Andziulio odontologijos klinikoje“ pacientams siūlomas profesionalus bedantystės gydymas – dantų atkūrimas ant implantų tvirtinamais protezais. Šiuo metu odontologijos profesionalų pripažįstamas efektyviausiu, šis dantų atkūrimo būdas padeda pasiekti natūralių dantų vaizdą, atstatyti kokybiškas kramtymo bei sąkandžio funkcijas ir užtikrinti visišką komfortą pacientui.

Kai bedantystės problema sprendžiama pasitelkiant tradicinius išimamus protezus (plokšteles), kramtymo funkcija atkuriama tik apie 30 proc. Be to, šie protezai nestabilūs, mažiau patvarūs ir komfortiški pacientui. Kaip šiuolaikinė ir ženkliai kokybiškesnė alternatyva pilnai išimamiems protezams pacientams siūlomas bedantystės gydymas, atkuriant dantis ant implantų tvirtinamais protezais, užtikrina ne tik puikų estetinį vaizdą, bet ir visiškai atkuria natūralių dantų atliekamas funkcijas. Ant implantų fiksuotais dantų protezais kramtymo efektyvumas atkuriamas 100 proc.

Registracija internetu Kontaktai

Protezavimas ant 2 implantų, naudojant lokatorinę sistemą

Protezavimas ant 4 implantų („All-on-4“ technologija)

Protezavimas ant 6-8 implantų („All-on-6/8“ technologija)

2implantu 4implantu 6implantu

Siekiantys išvengti išimamų protezų keliamų nepatogumų, tačiau nenorintys didelių išlaidų, gali rinktis dantų atkūrimą, naudojant lokatorinę sistemą. Tokiais atvejais, apatiniame žandikaulyje, smakro srityje, kur visada yra kaulo, įsriegiami du implantai, o ant jų lokatorių pagalba fiksuojamas išimamas protezas.

Viršutinio žandikaulio plokšteliniai protezai laikosi pakankamai stabiliai, todėl du implantai su lokatorine sistema sriegiami tik apatiniame žandikaulyje, siekiant pagerinti apatinio išimamo protezo stabilumą. Pritvirtintas protezas suteikia galimybę laisvai kalbėti ir valgyti, nesibaiminant, kad jis iškris. Be to, toks protezas minimaliai dengia gomurį ir beveik nesukelia nemalonaus svetimkūnio pojūčio burnoje. Šis variantas pasižymi estetika, stabilumu bei tvirtumu. Be to, protezą lengva prižiūrėti, nes jis yra išimamas.

Norintiems nuolatinių, neišimamų protezų, siūloma „All-on-4“ (visi ant keturių) dantų protezavimo technologija. Pažangiausia šiuo metu laikoma bedantystės gydymo metodika suteikia galimybę turėti stabilius, neišimamus dantis, į vieną žandikaulį įsriegus 4 implantus.

Šis sprendimas ypač rekomenduojamas pacientams, kurių žandikaulių kaulas yra pradėjęs nykti, nes, taikant šią metodiką, kaulo dažniausiai nereikia priauginti. Vieno vizito pas gydytoją metu yra įsukami 4 implantai ir ant jų tvirtinami laikini, natūraliai atrodantys dantys. Ši gydymo metodika suteikia galimybę iš karto sugrįžti į pilnavertį gyvenimą, kokybiškai kramtyti, aiškiai kalbėti ir nevaržomai šypsotis. Vėliau laikinas protezas pakeičiamas nuolatiniu, kuris dažniausiai tarnauja visą gyvenimą. Dėl procedūros paprastumo, saugumo ir gerai organizmo toleruojamų medžiagų, šis implantacijos metodas gali būti taikomas bet kokio amžiaus pacientams, netekusiems daugumos ar visų dantų.

Kuomet žandikaulis yra bedantis, fiksuotas protezas gali būti tvirtinamas ant 6, kartais – ant 8 implantų. Implantų skaičių lemia paciento anatomija.

Taikant šį bedantystės gydymo metodą užtikrinamas maksimalus kramtymo efektyvumas ir estetika, nes protezas natūralius dantis imituoja ypatingai tiksliai. Iš karto po implantacijos gali būti dedamas laikinas protezas, kuris vėliau pakeičiamas nuolatiniu.

Sparčiai tobulėjanti odontologija gali pasiūlyti efektyvius bedantystės gydymo būdus, užtikrinančius geresnį išimamų protezų funkcionavimą arba suteikiančius galimybę turėti tvirtus ir ilgaamžius neišimamus dantis. Visos dantų atkūrimo galimybės „Andziulio odontologijos klinikoje“ aptariamos konsultacijos metu ir, atsižvelgiant į kiekvieno paciento burnos būklę ir jo finansines galimybes, parenkamas būtent jam tinkamiausias sprendimas.

+37060706275