Atliekant dantų balinimą, emalio struktūra išlieka nepažeista, pigmentinės dalelės tampa šviesesnės. Procedūros metu dantenos izoliuojamos ir apsaugomos nuo galimo sudirginimo.

balinimas2

Pasitikėjimas. Aukštai iškelta galva. Plačiai atvertos galimybių durys. Štai ką gali spindinti šypsena. Svajojate apie tai, bet nedrįstate? Mes Jums padėsime!

Dantų balinimo eiga

Klinikoje siūlomi šie balinimo būdai: balinimas namuose, naudojant balinamąjį gelį ir kapas; balinimas odontologijos klinikoje Philips ZOOM! naujos kartos kabinetinio dantų balinimo sistema.

Registracija internetu +37060706275

Geriausias rezultatas pasiekiamas ir išsaugomas taikant kombinuotą metodą: balinant dantis kabinete su ZOOM! sistema ir papildomai balinant kapomis namuose.

Pagrindiniai skirtumai

Balinimas kapomis namuose:

Balinimas kabinete su ZOOM! sistema:

Patogu neskubantiems: kapa laikoma ant dantų dienos metu arba naktį. Balinimas namuose trunka apie 10 parų;

Idealu ieškantiems greito rezultato: balti dantys po vienos procedūros;

Efektą užtikrina dantų formą atitinkančios formelės, užpildomos balinamąja medžiaga;

Efektą užtikrina Philips ZOOM! lempa, kurios šviesos intensyvumą galima reguliuoti net procedūros metu;

Ar tai saugu?

Mums rūpi Jūsų komfortas ir saugumas. T. Andziulio klinikoje naudojamos naujausios balinimo technologijos, kurios užtikrina maksimalią apsaugą. Danties ir emalio struktūra išlieka nepažeista, tačiau pigmentinės dalelės tampa šviesesnės. Procedūros metu dantenos izoliuojamos ir apsaugomos nuo bet galimo sudirginimo.

Palikite kompleksuos praeityje ir šypsokitės drąsiai!

Ko tikėtis po dantų balinimo procedūros:

  • Gali pasireikšti dantų jautrumas, kuris praeis po kelių dienų. Naudojant Philips Zoom! sistemą, jautrumas pasireiškia itin retai.
  • Po dantų balinimo venkite dažančių maisto produktų ir gėrimų, susilaikykite nuo rūkymo;

Registracija internetu +37060706275

DANTŲ BALINIMO PROCEDŪRA „PHILIPS ZOOM“ SISTEMA

BENDROJI INFORMACIJA

Tai moderniausias ir populiariausias dantų balinimo būdas, užtikrinantis veiksmingą ir saugų balinimą bei ilgalaikius rezultatus net ir su mažesnės koncentracijos balinimo geliu. Balinant dantis su „PHILIPS ZOOM“ sistema naudojamas tik 6 proc. vandenilio peroksidas, kuomet įprastai klinikose naudojamas 20 proc. – 45 proc. vandenilio peroksidas, kuris daro įtaką dantų jautrumą. Tai vienintelis kabinetinio balinimo gelis, kurio sudėtyje yra amorfinio kalcio fosfato, kalio nitrato ir fluorido. Šios medžiagos balinimo metu įsiskverbia į danties audinius, užpildo atvirus dentino kanalėlius, mažina dantų jautrumą, saugo emalį ir suteikia dantims daugiau blizgesio. Todėl šis balinimo būdas ne tik efektingas, bet saugus ir neskausmingas.

PROCEDŪROS ESMĖ BEI ATLIKIMO BŪDAS

Prieš dantų balinimo procedūrą būtina burnos higienisto konsultacija ir klinikinis ištyrimas. Pacientui turi būti atlikta profesionali burnos higiena, nes esant prastai burnos higienai, uždegiminėms, kraujuojančioms dantenoms, yra apsunkinama balinimo procedūrą. Balinimo trunkmė apie 2 val. priklausomai nuo Jūsų dantų spalvos, konsultacijos laiko, pasiruošimo. Šis balinimo būdas leidžia per vieną vizitą pasiekti matomų rezultatų, dantys tampa iki 8 atspalvių šviesesni. Balinant dantis šia sistema nepažeidžiami kietieji danties audiniai. Naudojant ZOOM lempą dantys nekaista, tai visai nepavojinga ir nerviniam danties audiniui – pulpai. Todėl po dantų balinimo nepasireiškia dantų jautrumas. Po profesionalios dantų balinimo procedūros klinikoje, rekomenduojama dantų balinimą pratęsti namuose su individualiai pagamintomis kapomis, kad būtų užtvirtinta spalva. Prieš pradedant balinti dantis namuose gydytojas odontologas/burnos higienistas įvertins Jūsų dantų spalvą, parinks peroksido kocentraciją, pagamins Jums individualias kapas. Tai leis Jums džiaugtis puikiu rezultatu maksimaliai ilgą laiką.

KIEK IŠBALS JŪSŲ DANTYS

Balinant „Philips Zoom“ sistema, dantys gali išbalti net iki 8 atspalvių, bet galutinė Jūsų dantų spalva yra individuali ir priklauso nuo emalio storio, įgimto atspalvio, amžiaus ir asmeninių įpročių, todėl prieš procedūrą negalima tiksliai nustatyti ir garantuoti kiek išbals Jūsų dantys. Gelsvų atspalvių dantys išbąla daugiau ir greičiau nei pilkai rudų ar jau esančių baltų atspalvių dantys. Ne visuomet išbąla antibiotikų (tetraciklino) paveikti, dekalcifikuoti ar traumuoti dantys, todėl gali tekti pakartoti balinimo procedūrą. Negyvi dantys taip pat nepabąla, juos baliname vidiniu, endodontiniu būdų.

DANTŲ BALINIMO KONTRAINDIKACIJOS(KAI DANTŲ BALINIMAS NEGALIMAS ARBA BUS NEEFEKTYVUS)

Dantų restauracijos (plombos, laminatės, vainikėliai, tiltai ir t.t.) nebąla. Po dantų balinimo procedūros, restauracijos gali būti pakeistos naujomis atsižvelgiant į naują dantų atspalvį, jeigu planuojate estetinį plombavimą, dantų balinimą reiketų atlikti prieš, kad gydytojas odontologas plombos spalvą galėtų parinkti pagal atbąlusį dantį. Negyvybingi dantys, pakeitę spalvą dėl įvykusios traumos ar po endodontinio gydymo, balinami atliekant endodontinį dantų balinimą. Dantų balinimo procedūra nerekomenduojama pacientams, kurių prasta burnos higiena, turintiems kariozinių dantų pažeidimų ar senų, pralaidžių užpildų. Taip pat procedūra nerekomenduojama pacientams, sergantiems dantenų ligomis ir sunkiomis sisteminėmis ligomis. Dantų balinimo procedūra NEATLIEKAMA nėščioms, maitinančioms moterims ir pacientams iki 18 m. amžiaus.

+37060706275