Dantų implantacija

Ar tikrai galima implantuoti laimę?

Burnos sveikata yra neatsiejama žmogaus sveikatos dalis. Ar tikrai galima implantuoti laimę? Kartais mažas gabalėlis titano gali atgaivinti Jūsų šypseną ir sustiprinti pasitikėjimą savimi.

Dantų implantai yra dantų formą ir funkciją imituojančios konstrukcijos, tvirtinamos žandikaulyje buvusio danties vietoje. Dantų implantų paskirtis yra atlaikyti kramtymo jėgą ir suteikti puikų estetinį vaizdą.

Atlikęs radiogramą, odontologas ištiria pacientą ir įvertina, kokį gydymo metodą galima taikyti. Apžiūros metu aptariami įvairių dantų atkūrimo būdų pranašumai ir trūkumai. Pagal rentgeno nuotraukas ar tomografijos vaizdus odontologas nustato implanto ilgį ir skersmenį. Kad implantas prigytų, būtina turėti pakankamą kiekį kaulinių audinių. Kai kurių pacientų kaulinių audinių neužtenka, todėl juos tenka atstatyti. Jeigu danties trūksta ilgą laiką, žandikaulis gali po truputį sunykti. Tokiu atveju kaulą reikia atkurti.

Kol implantas tvirtai įauga į žandikaulį, praeina 2-6 mėnesiai. Šis laikotarpis priklauso nuo konkrečios situacijos. Maždaug po savaitės pašalinami siūlai. Pacientai turi nepamiršti, kad gijimo laikotarpiu labai svarbi kruopšti burnos higiena.

Reguliariai neprižiūrimas implantas, panašiai kaip natūrali šaknis, gali būti išstumtas į paviršių. Dėl prastos burnos higienos ir rūkymo implantas gali būti atmestas.

Mūsų klinikoje gydytojas rekomenduos Jums  Šveicarijos bendrovės Straumann implantus. Ji yra viena iš didžiausių ir pažangiausių implantų gamintojų pasaulyje. Straumann patentuotas SLActive paviršius leidžia protezuoti ant šių implantų gerokai greičiau nei įprastai. Tai labiausiai moksliškai pagrįsta dantų implantų sistema pasaulyje. Nepriaugimo tikimybė – tik 1–2 atvejai iš keturių šimtų.

  1. Straumann  implantai pripažįstami vienais geriausiai prigyjančių implantų pasaulyje. Moksliniais tyrimais patvirtinta, kad Straumann prigijimo kartelė pakelta net iki 99-100 proc.
  2. Palyginus su kitais implantais, tikimybė, kad Straumann implantas nepriekaištingai tarnaus ilgus metus, didesnė nuo 2 iki 60 kartų. Tokį Straumann pranašumą patvirtina didžiausias iki šiol istorijoje atliktas odontologinis tyrimas, kurio metu buvo ištirti 2765 pacientai, 11311 implantų.
  3. Kokybės garantija visam gyvenimui, visame pasaulyje. Visiems Straumann implantams suteikiama tarptautinė viso gyvenimo garantija. Prireikus, skubi aukščiausios kvalifikacijos gydytojo pagalba jums bus suteikta net 70 pasaulio šalių.
  4. Visi be išimties Straumann implantai gaminami Šveicarijoje – modernioje, pačiomis naujausiomis technologijomis ir ypatinga kokybės kontrolės sistema aprūpintoje gamykloje.

Straumann -  tai šiuolaikinės implantologijos kokybės standartas. Išskirtinis dėmesys medicinos mokslui, nuolatinis  technologijų tobulinimas ir platus asortimentas lėmė tai, kad šiandien šie implantai populiariausi dantų implantai pasaulyje.

Yra begalybė priežaščių, kodėl gyvenime verta šypsotis, ir Straumann – viena jų.

Daugiau informacijos rasite čia http://www.Straumann.com.