Dantų šaknų kanalų gydymas reikalauja papildomos optinės įrangos, gilių žinių ir patirties. Svarbiausia gydytojo endodonto misija – apsaugoti dantis nuo infekcijos ir išsaugoti gyvybingumą.

endodontija

Jeigu dantų ėduonis negydomas, emalyje prasidėję pažeidimai persikelia į gilesnius sluoksnius. Jei uždegimas jau apėmė šaknies kanalus, plombos jau neužteks. Tačiau net ir tokiu atveju galime Jums padėti! Jūsų sveikata pasirūpins gydytojas endodontas.

Kaip atpažinti pažeidimus?

Jeigu Jus kamuoja aštrus, ūmus ar maudžiantis skausmas, padidėjęs jautrumas karščiui ar šalčiui, nemalonus pojūtis kramtant, patinusios dantenos, padidėjęs dantų paslankumas, pakilusi temperatūra, nedelskite! Tai – požymiai, kad uždegimas pažeidė danties šaknies kanalus.

Gydymo eiga

Endodontinis gydymas - sudėtingas procesas. Procedūros dažnai reikalauja papildomos optinės įrangos, gilių žinių ir patirties. Svarbiausia gydytojo endodonto misija – apsaugoti dantis nuo infekcijos ir apsaugoti jų gyvybingumą.

Savo dantų sveikatą norite patikėti geriausiems, todėl rekomenduojame atidžiai pasirinkti specialistą, kuriam patikėsite savo gydymą. T. Andziulio klinikoje dirba tik kompetetingi gydytojai endodontai. Naudojame modernią techniką: kokybiškas danties kanalų gydymas neįmanomas be mikroskopo. Didelė raiška leidžia pastebėti net menkiausius pažeidimus ir užtikrina maksimalią gydymo kokybę. 

Keli patarimai, kaip išvengti šaknies kanalų pažeidimų:

  • Rūpinkitės kruopščiu dantų valymu ir higiena.
  • Vos pastebėję danties pakitimus ar pajutę skausmą, kreipkitės į gydytoją odontologą. Taip problemą pavyks suvaldyti ankstyvoje stadijoje ir išvengti sudėtingo gydymo.
+37060706275