Estetinis plombavimas – tai minimaliai invazyvus šypsenos vaizdo pagerinimas. Tai – tikras išsigelbėjimas, jei kompleksuojate dėl savo dantų išvaizdos, padėties ar spalvos.

estetinis

Kiekvienas vertiname natūralumą. Jis mus daro išskirtiniais. Jeigu trokštate padailinti šypseną ir išsaugoti autentiškumą, siūlome estetinį plombavimą. Šis metodas leidžia atkurti dantį sudarančius sluoksnius, todėl garantuojame natūralų estetinį vaizdą.

Estetinio plombavimo nauda

Šis metodas naudojamas ne tik tada, kai norima sutaisyti ėduonies paveiktą šypseną. Tai puikus būdas pakoreguoti neproporcingus, trupančius, nuskilusius, ar spalvą pakeitusius dantis. Estetinis plombavimas – tikras išsigelbėjimas, jei kompleksuojate dėl šypsenos ar net vengiate kalbėti dėl pažeistų, nusidėvėjusių dantų.

Privalumai

Itin tausoja natūralius danties audinius

Atkuria nudilusius ar ėduonies pažeistus dantų paviršius

Panaikina tarpus tarp dantų

Koreguoja dantų formą, nelygumus

Estetinio dantų plombavimo eiga

Ši procedūra dažniausiai atliekama priekinių dantų srityje: būtent šie dantys labiausiai pastebimi šypsantis. Būtina tiksliai atstatyti danties anatomiją, tad reikalingas ypatingas gydytojo kruopštumas ir atidumas. Atliekant estetinio plombavimo procedūrą, atkartojama danties struktūra, parenkama kitiems dantims identiška restauracinės medžiagos spalva. 

Ar tai saugi procedūra?

Estetinis plombavimas yra visiškai saugus, neskausmingas, greitas ir komfortiškas būdas pagražinti šypseną. Naudojame moderniausius odontologijos metodus, dantis šlifuojamas minimaliai. Vieno vizito metu gali būti plombuojami net 4–6 dantys, tad iš karto po apsilankymo pastebėsite nuostabius pokyčius.

Kartais iki pilnos laimės reikia visai nedaug. Nieko nelaukite ir džiaukitės gražia šypsena!

Patarimai, kurie padės pasiruošti estetiniam plombavimui:

  • Rekomenduojame atlikti profesionalią burnos higieną;
  • Jei planuojate balinti dantis, tai atlikite prieš estetinio plombavimo procedūrą;
+37060706275