Dantų tiesinimas kapomis – alternatyva, nenorintiems nešioti breketų. Dantų tiesinimo kapos yra pagamintos iš biologiškai suderinamo medicininės paskirties skaidraus polimero.

Prakalbus apie dantų tiesinimą, daugeliui į galvą pirmiausia šauna breketai. Tačiau tai – tikrai ne vienintelė išeitis. Jei svarstote apie lygią šypseną, tačiau nuo dantų tiesinimo atbaido estetinis diskomfortas, turime alternatyvą. Pristatome Jums inovaciją: Ordoline dantų kapas! Jos visiškai nepastebimos, itin plonos, lengvos it oras.

Kaip tai veikia?

Dėl individualiai pacientui pritaikytų skaidrių kapų, kurios yra gaminamos pagal individualią burnos morfologiją, dantys palaipsniui juda ir galiausiai bus pasiekta norima šypsena. Dantų tiesinimo kapos yra pagamintos iš biologiškai suderinamo medicininės paskirties skaidraus polimero, todėl kiekviena kapa yra patikrinama atskirai, kad pacientas nejautų jokio dantenų diskomforto.

Registracija internetu +37060706275

kapos2

Tiesinimo kapos

Dantų breketai

Nesukelia diskomforto

Dirgina burnos gleivinę

Nematomos

Dažniausiai itin pastebimi

Reti apsilankymai pas ortodontą

Apsilankymas pas ortodontą kas mėnesį

Puikiai tinka dažnai keliaujantiems

Keliones riboja vizitai pas gydytoją

Patogu valgyti: prireikus galite kapas nusiimti

Tenka priprasti prie nepatogumų valgant

Dantų tiesinimo kapomis eiga

Dantų tiesinimas kapomis yra puikus pavyzdys, kad technologijos dera su paprastumu. Garantuojame tiesius dantis be nemalonių pojūčių. Pirmo vizito metu pacientams nuimami antspaudai, kurie keliauja į kapų gaminimo laboratoriją. Jūsų kapos suprojektuojamos kompiuterio pagalba ir pagaminamos pasitelkus pažangiausias 3D technologijas.

Kaip tai veikia?

Nors kapas galite nusiimti, siekiant maksimalaus ir ilgalaikio rezultato, jas turėtumėte nešioti visą parą. Kiekvieno naujo vizito metu pacientas gauna naujas kapas, tad dantys tiesėja palaipsniui. Gydymo kapomis trukmė įvairi: nuo 9 iki 18 mėnesių ar ilgiau. Baigus nešioti paskutines kapas, pacientai gauna palaikomąsias kapas, kurios padeda užtikrinti ilgalaikius rezultatus.

Ženkite koja kojon su inovacijomis ir išmėginkite Ordoline dantų tiesinimo kapas. Taisyklinga šypsena maksimalaus komforto sąlygomis!

+37060706275