Pasirinktu būdu ištiesinsime dantis tiek vaikams, tiek suaugusiems. Gydymo eiga bei trukmė gali būti labai įvairi ir priklauso nuo pasirinktų metodų bei dantų būklės.

Ne veltui sakoma: sutinka pagal rūbą, išlydi pagal protą. Sveika ir atvira šypsena yra puiki vizitinė kortelė ir pasitikėjimo savimi simbolis. Deja, kreivi, netaisyklingai išdygę dantys, sąkandžio problemos tampa kliūtimi šypsotis be kompleksų. Yra ir gerų žinių. Inovatyvios technologijos leidžia ištaisyti sąkandžio trūkumus ortodontinio gydymo dėka.

Sąkandžio problemos

Pagrindiniai dantų tiesinimo būdai:

Klasikinės breketų sistemos

Nuimami aparatai (dantų plokštelės)

Gydymas kapomis

Savybės:

  • Nenuimama dantų tiesinimo sistema;
  • Didelė įvairovė (nuo klasikinių metalinių, iki beveik nepastebimų, skaidrių breketų);
  • Plokšteles lengva išsiimti, patogu valyti;
  • Plokštelės atstato ne visus dantų judesius. Norint kokybiško rezultato, plokštelę nešioti reikia visą parą;
  • Skaidrios ir beveik nematomos burnoje;
  • Kapas keičiant kas 2 savaites, dantys veikiami švelnia jėga ir pamažu lyginasi;

ortodontinis gydymasNetaisyklingo sąkandžio priežasčių gali būti ne viena. Nors dažniausiai netaisyklingas sąkandis yra paveldimas (dažnai vienas iš tėvų ar abu tėvai turi sąkandžio problemų), įtakos gali turėti gyvenimo būdo veiksniai, įvairios kvėpavimo takų ligos ar net netaisyklinga laikysena.

Gydymo eiga

Netaisyklingo sąkandžio gydymas – kone juvelyriško tikslumo reikalaujantis darbas. Mūsų klinikoje taikomos technologijos labai pažengusios, tad ištiesinsime dantis ne tik vaikams, bet ir suaugusiems. Gydymo eiga labai įvairi ir priklauso nuo pasirinktų metodų bei dantų būklės. Kartais dantų tiesinimui užtenka pusmečio, tačiau gali prireikti ir kelerių metų.

Ar galima delsti?

Nors šiuolaikinė ortodontija pajėgi padėti net vyresnio amžiaus pacientams, greičiausiai ir geriausiai dantys ištiesinami, jei sąkandžio bėdos pastebimos dar jauname amžiuje. Todėl laukti tikrai neverta. Apsilankykite pas mus, kad kuo greičiau galėtumėte pamiršti kreivą šypseną.

+37060706275