Ypatingas pasiūlymas jums

Pakeisti gyvenimą ir pagerinti jo kokybę galite vos per 72 valandas! Džiaugiamės galėdami Jums pasiūlyti greitą ir efektyvų bedantystės gydymą – dantų atkūrimą ant implantų tvirtinamais protezais. Siekiame, kad dantų atkūrimas būtų prieinamas visiems, todėl siūlome itin lanksčias atsiskaitymo galimybes. Norite atkurti prarastus dantis, susigrąžinti šypseną, valgymo malonumą ir pasitikėjimą savimi vos per 72 valandas? Šis pasiūlymas – būtent Jums! Skubėkite juo pasinaudoti!

Registruokitės ir gaukite pasiūlymą

Bedantystės gydymas per 72 valandas - kas tai?

Bedantystės gydymas per 72 valandas suteikia galimybę per trumpą laiką atkurti visus trūkstamus dantis. Vienas iš pažangiausių metodų – „visi ant keturių“ dantų atkūrimo technika, kai visi vieno žandikaulio dantys atkuriami ant 4 implantų.

Šis metodas sukurtas siekiant suteikti greitesnį ir efektyvesnį sprendimą žmonėms, netekusiems visų ar daugumos vieno žandikaulio dantų. Jį pasitelkę galime užtikrinti, kad po 72 val. iš klinikos išeisite su naujais, patogiais, itin estetiškais ir nepriekaištingai savo funkciją atliekančiais dantimis.

Tačiau šis metodas tinkamas ne visais atvejais, todėl prieš dantų atkūrimą būtina pasikonsultuoti su gydytoju odontologu, kuris pasiūlys būtent Jums tinkamiausią sprendimą.

Pasiūlymas galioja

Dienų
Valandų
Minučių
Sekundžių

Bedančio žandikaulio atkūrimo etapai

Bedančio žandikaulio atkūrimas paprastai apima kelis etapus: paciento ištyrimą, individualaus gydymo plano sudarymą, implantų įsriegimą, gijimo laikotarpį ir galutinį rezultatą.

img

PIRMA DIENA:

  • Atvykimas į kliniką, susipažinimas su personalu.
  • Išsami gydytojo konsultacija.
  • Dantų apžiūra.
  • 3D tyrimai ir diagnostika.
  • Dantų gydymo plano sudarymas. (Trukmė: 5 valandos)
img

ANTRA DIENA:

  • Dantų implantacijos procedūra „visi ant keturių“. (Trukmė: 3 valandos)
img

TREČIA DIENA (PO 24 VALANDŲ):

  • Dantų protezavimas ant implantų tvirtinamais nuolatiniais dantimis. (Trukmė: 4 valandos)

Koks rezultatas Jūsų laukia?

Atkūrus dantis ant implantų fiksuojamais protezais, džiaugsitės ne tik puikiu estetiniu vaizdu, didesniu pasitikėjimu savimi, bet ir 100 proc. atkurta kramtymo funkcija bei žymiai geresne gyvenimo kokybe.

Atkurtas natūralios šypsenos efektas

Visą gyvenimą išliekantis rezultatas

100 % efektyviai atkuriamos kramtymo funkcijos

Maksimalus komfortas

Sugrąžinama dantų estetika ir fonetika

Visų dantų atkūrimas be skausmo ir jokio diskomforto

Bedantystės gydymas – komfortiškai

T. Andziulio odontologijos klinikoje Jūsų lauks itin kokybiškas odontologinis gydymas. Patyrę klinikos specialistai konsultacijos metu parinks Jums tinkamiausią dantų gydymo būdą, išsamiai pristatys gydymo planą, o nuoširdus jų rūpestis ir išskirtinis dėmesys lydės Jus kiekviename gydymo žingsnyje.

Bedančių žandikaulių atkūrimo komanda

T. Andziulio odontologijos klinikoje bedančių žandikaulių gydymą atlieka vieni profesionaliausių bei kvalifikuotų implantacijos specialistų. Parinksime tinkamiausią bedantystės gydymo būdą pritaikytą būtent Jūsų atvejui, kruopščiai parengsime individualų gydymo planą ir atsakingai rūpinsimės Jumis viso gydymo metu.

img

Tomas Andziulis

Gydytojas odontologas

img

Mindaugas Levickas

Burnos chirurgas

img

Valda Valantiejienė

Odontologė-ortopedė

Susisiekite su mumis dėl bedantytės gydymo pasiūlymo

Visos dantų atkūrimo galimybės „T. Andziulio odontologijos klinikoje“ aptariamos konsultacijos metu, atsižvelgiant į kiekvieno paciento burnos būklę ir jo finansines galimybes, parinksime būtent Jums tinkamiausią sprendimą. Kviečiame registruotis konsultacijai ir sužinoti apie pasiūlymą daugiau.

Vardas ir pavardė*

Telefono numeris

Miestas