Nors porcelianinės dantų laminatės buvo sukurtos dar 1928 m. ir pirmiausia pasiūlytos Holivudo žvaigždėms, kai kurie lietuviai vis dar skeptiškai žiūri į šią estetinio protezavimo rūšį. Šiame tekste atsakysime, kas tai yra vadinamieji venyrai ir ar jie gali garantuoti ilgaamžišką ir estetišką šypseną, kuria susižavėjo Holivudo elitas.

iso

Dantų laminatės – tai plonytės porceliano arba presuotos keramikos plokštelės, tvirtinamos ant natūralių dantų paviršiaus. Jomis yra sprendžiamos įvairios dantų estetinės problemos: patamsėjusi spalva, nelygūs, pažeisti, nuskilę ir nudilę dantys, tarpai tarp dantų.

Laminatės suteikia galimybę sukurti savo svajonių šypseną. Jas galima pagaminti pageidaujamo šviesumo, formos ir ilgio, sumažinti neestetiškai atrodančius tarpus tarp dantų.

Nors gali atrodyti kitaip, laminatės yra minimaliai invazyvus dantų atkūrimo metodas. Prieš jas pritvirtinant, priekinių dantų paviršiai yra tik minimaliai šlifuojami. Priklausomai nuo dantų venyrų skaičiaus, procedūra trunka nuo 1 iki 3 val.

Gydytojas odontologas 3D skeneriu nuskenuoja paciento dantis ir siunčia informaciją į laboratoriją, kur dantų technikai gamina laminates. Šiuolaikinių technologijų pagalba jų gamyba vyksta ypatingai tiksliai ir operatyviai. Pagamintos dantų restauracijos tvirtinamos ant paciento dantų paviršiaus.

vid

Jeigu jaudinatės, kad laminatės Jums netiks, galite būsimą savo šypseną pamatyti anksčiau, nei ji papuoš Jūsų burną. Konsultacijos metu pirmiausia 3D skeneriu itin tiksliai bus nuskenuotas Jūsų dantų vaizdas, nufotogratas Jūsų veidas. Atlikus išsamią Jūsų dantų bei veido bruožų analizę, gydytojų odontologų ir dantų technikų komanda laboratorijoje sukurs 1-3 galimus būsimos šypsenos vaizdus. Kito vizito metu galėsite pasimatuoti specialiai Jums sukurtą šypseną ar kelis jos variantus, įvertinti, su kuria jaučiatės geriausiai ir išsirinkti idealiausiai Jums tinkančią šypseną.

Dantų laminatės yra gaminamos iš keramikos, todėl jomis atkurti dantys atrodys itin natūraliai, o jų spalva metams bėgant nepakis. Laminačių tarnavimo laikas labai individualus – jis labiausiai priklauso nuo asmeninės dantų higienos. Kruopšti ir sisteminga burnos higiena garantuoja, kad laminatės Jums tarnaus ne mažiau 10 metų.

Atvykite į „Andziulio odontologijos kliniką“ ir sužinokite, ar dantų atkūrimas laminatėmis Jums tinkamas bei išgirskite visus kitus Jums rūpimus atsakymus.

Registracija internetu Kontaktai