Dantų netekimas – viena iš dažniausiai pasitaikančių problemų, su kuriomis susiduria vyresnio amžiaus sulaukę žmonės. Dauguma senjorų, rinkdamiesi išimamus protezus, susiduria su įvairiausiais sunkumais: sutrikusia kramtymo funkcija, dantenų skausmu, nestabilumu ir ne itin sklandžiu kalbėjimu. Norite atkurti ne tik prarastus dantis, bet ir gyvenimo džiaugsmą bei pasitikėjimą savimi? Pasinaudokite dantų implantacijos paslauga!

3R4A3453

Sulaukus senatvės, dantų netekimas gali ištikti dėl pačių įvairiausių priežasčių. Tam didelės įtakos turi ne tik susikaupusios apnašos, bet ir dėl nykstančio audinio susiformuojanti dantenų recesija. Atsidengus šaknims, tarp dantenų ir dantų lieka tarpai, kuriuose dauginasi infekcinės bakterijos, sukeliančios tolimesnes ligas. Šalia to gana intensyviai besiformuojančios apnašos sukelia dar didesnę infekciją ir ėduonį, kol galiausiai netenkama dantų. Nesikreipiant į specialistus dėl gydymo, problema yra matoma vizualiai: tirpsta žandikaulio kaulas ir sutrinka kalbėjimo funkcija. 

Vienas iš efektyviausių ir patikimiausių problemos sprendimo būdų – dantų implantacija. Šios procedūros rezultatai yra vertinami gydytojų ir tai išbandžiusiųjų pacientų. Nedidelis metalinis varžtelis chirurginiu būdu įsriegiamas į žandikaulį, taip atkuriant ne tik dantis, bet ir jų šaknis. Kitaip nei išimami dantų protezai, implantai yra ilgaamžiai ir patikimi, todėl gali tarnauti Jums netgi visą gyvenimą. Implantuoti dantys atrodo natūraliai, taip pat stabdo žandikaulio ir sąkandžio deformaciją. Šis būdas užtikrina, kad ir vėl galėsite grįžti į Jums įprastą gyvenimo ritmą: ne tik efektyviai kramtysite maistą, bet ir galėsite atvirai bendrauti su kitais žmonėmis. 

Netekote dalies arba visų savo dantų, nešiojate išimamus protezus, tačiau jaučiate didelį diskomforto jausmą? Kviečiame pasinaudoti „T. Andziulio odontologijos klinikos“ ypatingu pasiūlymu – dantų atkūrimu vos per 72 valandas. Suteiksime Jums ne tik kokybišką gydymą, bet ir pasirūpinsime apgyvendinimu bei transportavimu į kliniką. Jeigu susidomėjote, užsiregistruokite į pirminę konsultaciją, kurios metu gydytojas odontologas įvertins Jūsų būklę ir pateiks patį priimtiniausią pasiūlymą. 

Registracija internetu Kontaktai