Bedantystė – problema, su kuria susiduria vis daugiau žmonių visame pasaulyje. Normalu, kad atsidūrus tokioje situacijoje, kuomet netenkama visų dantų, žmogus gali pulti į paniką ir nežinoti, ką toliau daryti. Tai sukelia daug diskomforto, nepasitikėjimo savimi, tampa sunku bendrauti su kitais ar netgi pažiūrėti į atvaizdą veidrodyje. Tačiau šiuolaikinė medicina siūlo puikų sprendimą – „Visi ant keturių“ implantavimo metodiką, kuria pasinaudojus, atkurti dantis galima vos per 3 dienas.

34

Norime pasidžiaugti, kad „Visi ant keturių“ procedūra yra vienas iš pažangiausių dantų protezavimo būdų implantais. Šis metodas yra skiriamas tiek jaunesnio, tiek vyresnio amžiaus žmonėms, kurie yra netekę daugumos arba visų savo dantų. Odontologai rekomenduoja rinktis būtent tokį implantavimo būdą, kadangi vietoje tradicinių 6–8 implantų reikia vos tik 4. Todėl toks būdas yra pats geriausias sprendimas pacientui, kadangi procedūra yra atliekama kur kas greičiau ir pigiau.

Ne paslaptis, kad dauguma žmonių išgyvena baimę ir nerimą prieš įžengdami į odontologo kabinetą. Natūralu, kad tokia emocinė būsena dar labiau suintensyvėja, kai asmuo susiduria su bedantyste. Tam, kad susidūrus su tokia situacija būtų ramiau, svarbu atvykti į pirminę konsultaciją, kurios metu gydytojas įvertins bendrą paciento dantų būklę ir sudarys gydymo planą. Jeigu baiminamasi skausmo, odontologai skuba nuraminti, kad „Visi ant keturių“ implantacija yra saugi ir neskausminga. Pirmiausiai yra pašalinami sugedę dantys, o vietoje jų įstatomi keturi nauji implantai, atliekantys šaknies funkciją. Ant implantų tvirtinami laikinieji dantys, kurie po kelių mėnesių būna pakeisti į nuolatinius.

Iškilus klausimui, kodėl šis dantų implantacijos metodas toks populiarus visame pasaulyje, svarbu pabrėžti greitą procedūros eigą. Implantas, sudarytas iš natūralios medžiagos, prigyja kauliniame audinyje ir suteikia tvirtą pagrindą naujiems dantims. Žandikaulis taip pat yra apsaugomas nuo tolimesnio nykimo.

T. Andziulio odontologijos klinika pristato bedantystės gydymo programą, kurios metu nauji dantys yra įstatomi vos per 3 dienas. Jūsų gyvenimas gali pasikeisti į gerąją pusę, pasinaudojus dantų atkūrimu ant implantų tvirtinamais protezais. Šios klinikos profesionalai užtikrins tiek kokybišką ir streso nekeliantį gydymą, tiek pasirūpins apgyvendinimu bei transportavimu. Taip pat yra siūlomos gana lanksčios atsiskaitymo galimybės. Todėl skatiname nelaukti ir užsiregistruoti konsultacijai!

Registracija internetu Kontaktai